MENU
Ismail Kadare: "Ura me tri harqe", "Pallati i Endrrave" etj.
Dritero Agolli: "Arka e Djallit", "Njeriu me Top" etj.
Paulo Coelho, Danielle Steel, John Grisham, Eric Segal
Autore Shqiptare dhe te Huaj

Libra per Femije

Fjalore dhe Metoda

Shtypi Shqiptar

Behu Anetar / 10% Ulje

Links
 

KONTAKT
Biener Str. 26
65719 Hofheim\Ts.
Deutschland, Germany

VOLKSBANK
MAIN-TAUNUS EG
Konto: 44548917
BLZ 500 922 00

E-Mail:
albanianbook@aol.com


  Libra per Femije     Miresevini !
E Bukura dhe Bisha
Pokemon
Mulani
Aladini
Supermani dhe Flashi
Piter Pani
Sirena e Vogel
Spaider-Men
Pinoku
Bukuroshja e Fjetur
Kesulkuqja
Luani Mbret
101 Dalmatet
Sirena e Vogel
Spaider-Men
Pinoku

> me shume...
 
Ketu mund te gjeni librat me te mire te autoreve shqiptare dhe te huaj, te te gjitha llojeve dhe moshave te ndryshme te botuar ne vitet e fundit.. Nepermjet kesaj faqeje mund te abonoheni ne shtypin shqiptar kudo qe te ndodheni. Per vetem 14 Euro ne gjashte muaj ose 20 Euro ne vit mund te beheni anetare te librarise. Keshtu siguroni automatikisht nje minimum prej 10% zbritje per liber ose abonim qe mund te beni, si edhe shume favore te tjera. Anetaret e librarise do te trajtohen ne menyre te vecante (Keshillohet nga ana jone). Sherbimi yne eshte shume i shpejte dhe i sigurte. Pagesa mund te behet online, me llogari bankare ose me menyra te tjera (vetem per anetaret). Sigurisht ne jemi ne gjendje t´ju sigurojme edhe materiale te tjera si CD, kaseta me muzike shqiptare,Videokaseta ose edhe libra te tjere qe nuk pasqyrohen ne kete faqe. Gjithashtu tek ne mund te porosisni edhe libra te tregut gjerman dhe atij boteror me kushte te favorshme.Per cdo pyetje qe keni ose per informacione te tjera, na keni ne dispozicion. Urojme per nje bashkepunim te suksesshem dhe ju sigurojme se do te ngeleni te kenaqur me sherbimin tone.

Shenim: Kjo faqe eshte akoma ne ndertim. Ju lutemi te riktheheni se shpejti.
    Touched by WebStudio